cocktail_bike_rower

Specjalne atrakcje na imprezy plenerowe zazwyczaj kojarzą się z eventami organizowanymi przez firmy i różnego rodzaju instytucje. Trudno się temu dziwić – rzeczywiście, na korporacyjnych balach, festynach i wydarzeniach kulturalnych często nie brakuje rozrywek, które mają uświetnić wydarzenie. Zdecydowanie rzadziej atrakcja na imprezę plenerową kojarzy się nam z bardziej kameralną scenerią. Można to wyjaśnić w prosty sposób – wielkie wydarzenia przyzwyczaiły nas do tego, że rozrywki na świeżym powietrzu muszą zachwycać rozmachem, żeby zaciekawić gości. Cocktail Bike udowadnia, że czasem proste rozwiązania, mogą być źródłem równie dobrej zabawy.

Atrakcja na piknik ze znajomymi

Oprócz służbowych imprez i innych ważnych wydarzeń, w życiu każdego i każdej z nas nie brakuje okazji, które chcemy świętować jedynie w gronie bliskich nam osób. Może być to piknik z okazji rocznicy ślubu, urodzin lub po prostu spotkanie przyjaciół, którzy dawno się ze sobą nie widzieli. Cocktail Bike będzie idealną rozrywką na takie wydarzenia. 

Zajmuje mało miejsca, a jego obsługa jest banalnie prosta. Każda osoba, która jest w stanie wsiąść na rower, będzie mogła wykonać przepyszny cocktail. To rozrywka, która wymaga ruchu, ale absolutnie nie jest potrzebna tutaj świetna sprawność fizyczna, bo nawet osoby o bardzo słabej kondycji są w stanie w kilka minut sporządzić taki napój. Tego typu atrakcje na piknik są najlepsze, bo minimalizują ryzyko, że ktokolwiek poczuje się pominięty.

Atrakcje na imprezę dla dzieci

Urodziny, imieniny, imprezy okolicznościowe – okazji do zorganizowania eventu dla dzieci na świeżym powietrzu nie brakuje. Niezależnie od tego, jakie wydarzenie organizujemy, nadejdzie moment, w którym będzie trzeba zastanowić się nad atrakcją na piknik

Zaplanowanie udanej imprezy dziecięcej wcale nie jest takie łatwe. Dzieci szybko się nudzą. Dobrze by było, żeby rozrywka angażowała i intrygowała najmłodszych. Cocktail Bike spełnia te kryteria i jest atrakcją, do której na dziecięcych eventach formują się kolejki. Ten wyjątkowy rower jest tak często wybierany przez organizatorów dziecięcych pikników, bo:

Pozwala dziecku na podejmowanie decyzji

Zanim nasz podopieczny wsiądzie na rower, musi wybrać składniki cocktailu, który zamierza stworzyć. Dzieci podchodzą do tego etapu z ogromnym entuzjazmem – zastanawiają się, zmieniają zdanie i cieszą się, gdy decyzja zostanie podjęta.

Pozwala obserwować postępy

Na tym polu mali ludzie nie różnią się tak bardzo od tych większych. Wszyscy lubimy, gdy nasze działania przynoszą zauważalny efekt. Blender zamontowany jest w taki sposób, że dziecko widzi, jak owoce się ze sobą mieszają i jak stopniowo zmienia się kolor napoju.

Pozwala od razu cieszyć się z finalnego efektu

Od razu po zejściu z roweru, dziecko może napić się cocktailu. Wcześniej jednak można wyczuć atmosferę wyczekiwania i zauważyć, że na twarzy malca maluje się szczera ciekawość. Każdy uczestnik i uczestniczka imprezy będzie mogła szybko przekonać się, jak smakuje wykonany siłą własnych mięśni cocktail. Dowodem na to, że najmłodsi czerpią ogromną przyjemność z takiej zabawy jest fakt, że często chcą jeszcze raz wsiąść na rower, żeby wypróbować nowe smaki

 

Post A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close menu