blenderbike

Zorganizowanie imprezy nigdy nie jest prozaiczną czynnością. Trzeba odpowiedzieć sobie bowiem na pytanie, jakie atrakcje zapewnić gościom. Tutaj wiele zależy oczywiście do charakteru spotkania. To jego specyfika decyduje o takich kwestiach jak: rodzaj przekąsek, muzyka, plan rozrywek, ustawienie sprzętu i wiele innych. Nieważne, w jakiej branży działamy i do jakiego targetu chcemy skierować swój event, możemy skorzystać z jednego, uniwersalnego rozwiązania, jakim jest blender bike.

Koktajl na rowerze – jak to działa?

Popularność smoothies wzrosła wraz z popularyzacją zdrowego trybu życia. Coraz więcej osób świadomie dobiera swoją dietę, zwracając uwagę na wartości odżywcze i zbilansowanie posiłków. To pozytywny trend i warto wspierać go w każdy sposób. Taka zwiększona świadomość wcale nie oznacza, że jedzenie, które wybieramy, posiada wątpliwe walory smakowe. Wręcz przeciwnie – różnokolorowe warzywa i owoce to idealna baza, na której można stworzyć mnóstwo sycących i zdrowych posiłków oraz koktajli. Ale jak to się wiąże z rowerami?

Przygotowanie koktajlu nigdy nie było trudne i doskonale radzą sobie z tym całkowici laicy, którzy raczej stronią od kulinarnych eksperymentów. W końcu wystarczy włożyć do blendera wybrane składniki, a następnie nacisnąć przycisk. Stworzenie koktajlu nigdy jednak nie było świetną atrakcją i wciągającą rozrywką. Wszystko zmieniło się w momencie, w którym narodził się pomysł na Cocktail Bike. To świetna atrakcja zarówno dla starszych i młodszych, bo któż nie czerpałby frajdy z możliwości samodzielnego przygotowania zdrowego, smacznego napoju przy pomocy roweru?

Blender bike atrakcja na każdy event

Połączenie blendera z rowerem pozwala odkryć w sobie odrobinę dziecięcej ciekawości i poczuć radość z tak prostej czynności, jaką jest miksowanie owoców i warzyw. Wystarczy wybrać składniki, które najbardziej lubimy, a następnie wsiąść na rower i pedałować, ile sił w nogach. Ze świecą szukać osoby, u której możliwość przygotowania koktajlu na rowerze nie wzbudzi uśmiechu i szczerego rozbawienia. Przed naszymi oczami umieszczony jest blender, więc cały czas możemy monitorować efekty swojej pracy. Rowery tego typu, to doskonałe:

  • Atrakcje na imprezach firmowych

Impreza firmowa z przymrużeniem oka? Czemu nie! Koktajl na rowerze to moc zabawy zarówno dla CEO, jak i początkujących stażystów. Ta rozrywka nie zna tego typu rozgraniczeń, jest egalitarna i pozwala każdemu przez chwilę poczuć się jak dziecko. Wystarczy ustawić jeden taki blender bike, aby wzbudzić u uczestników imprezy zaciekawienie i sprawić, że event zyska zupełnie nowy, świeży charakter. Tutaj warto również zaznaczyć, że taką stabilną konstrukcję można umieścić na każdej nawierzchni, zarówno w pomieszczeniu, jak i w plenerze. To sprawia, że takie atrakcje na imprezę firmową można wykorzystać zawsze i wszędzie!

  • Atrakcje na imprezę dla dzieci

Eko atrakcje na event dziecięcy pozwalają wzmagać u najmłodszych dobre nawyki żywieniowe. Blender bike sprawi, że warzywa i owoce zaczną się im kojarzyć z dobrą zabawą. Ta frajda to nie tylko pedałowanie i obserwowanie, jak składniki mieszają się w zdrowy, pyszny napój. Radość sprawia również samo wybieranie owoców i warzyw. Ogromny wybór kolorów sprawia, że najmłodsi będą mieli spore pole do popisu w konstruowaniu jedynego w swoim rodzaju, autorskiego napoju.

  • Atrakcja na imprezę plenerową innego typu

Mobilność, możliwość ustawienia w każdym miejscu oraz opcja dopasowania wyglądu roweru sprawia, że blender bike sprawdzi się podczas każdego wydarzenia. Aby zwiększyć rozpoznawalność własnej marki i sprawić, żeby kojarzyła się z taką ciekawą, nietuzinkową rozrywką, kreatywnością i nieszablonowym myśleniem, wystarczy na rowerze umieścić elementy identyfikacji wizualnej swojej firmy.

Blender bike udowadnia, że atrakcje na event wcale nie muszą sprowadzać się do banalnych rozwiązań. Koktajl na rowerze wprowadzi powiew świeżości na każdą imprezę, niezależnie od tego, jakiej branży dotyczy event, oraz w jakim miejscu jest zorganizowany.

Post A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close menu