tlo-slider

Aby skutecznie zorganizować event firmowy, najpierw warto określić jego cel. Niektóre imprezy mają zintegrować pracowników, zbliżyć ich do siebie i sprawić, że dzięki temu zacieśnieniu więzi ich współpraca na gruncie służbowym będzie przebiegać sprawniej. Inne eventy organizowane są po to, żeby promować markę, zwiększać jej rozpoznawalność wśród potencjalnych klientów, a wśród dotychczasowych budować większe zaufanie. Takie wydarzenia często mają funkcję edukacyjną, informują o produktach i usługach oraz na różny sposób zachęcają do skorzystania z nich. Jak widać, tematyka imprez firmowych tylko pozornie jest wąska. W rzeczywistości natomiast każdy taki event może wymagać innych przygotowań. Czy mimo to można znaleźć atrakcję do firmy, która sprawdzi się w każdym przypadku? Odpowiedź brzmi: tak!

Jakie atrakcje na imprezę firmową są najbardziej pożądane?

Pomysły na imprezę firmową powinny dotyczyć takich rozrywek, z których skorzystać może każdy. Warto, aby zasady korzystania z każdej takiej atrakcji były proste i szybko przyswajalne. Dzięki temu uczestnicy wydarzenia bez skrępowania będą chcieli skorzystać z nowej czynności.

Ciekawym rozwiązaniem, który z pewnością zaintryguje pracowników, jest malowanie piaskiem. Oprócz pokazu specjalisty można zainwestować w krótkie szkolenie oraz w warsztaty, podczas których każdy uczestnik będzie mógł sprawdzić się w roli artysty. Jest to czynność, za którą raczej nikt nie zabiera się w domowym zaciszu, dlatego zostanie uznana za coś, co jest ciekawe i nowatorskie.

Inna propozycja zakłada trochę więcej wkładu i zaangażowania. Mowa o wspólnym gotowaniu. Nie muszą to być absolutnie skomplikowane potrawy. Już same stoiska, umożliwiające stworzenie czegoś własnymi rękami, upieczenie tego, a następnie otrzymanie ciekawego rezultatu, jest wciągającą rozrywką.

Powyższe czynności mają ze sobą coś wspólnego – nie trzeba dysponować specjalnymi kompetencjami, żeby dobrze się przy nich bawić. Tego typu rozwiązania wymagają jednak przygotowania – wydzielenia odpowiedniego miejsca, zadbania o właściwe zaopatrzenie stanowisk. Oznacza to, że takie pomysły na imprezę firmową nie będą odpowiednie w każdym przypadku. Wyjątek na tym tle stanowi blender bike. Nie tylko sprawdzi się podczas eventów; to również dobra atrakcja do biura, bo pozwala pracownikom oderwać się na chwilę od pracy i zająć się czymś, co angażuje ciało, sprawia przyjemność, a na końcu zasila organizm w dawkę witamin.

Koktajl na rowerze – dlaczego sprawdzi się na każdej imprezie?

  • Niska bariera wejścia

Jedyne, co trzeba umieć to… wejść na rower. Tyle wystarczy, żeby czerpać przyjemność z robienia koktajlu przy użyciu siły własnych mięśni. Nie ma znaczenia kondycja czy umiejętności.

  • Czynność, która się nie nudzi

Nierzadko atrakcji dla pracowników, które można spotkać na imprezach firmowych, dotyczą dwa problemy. Albo wymagają dużej wiedzy i kompetencji, albo są za mało angażujące i przez to nudzą. Blender bike jest inny – cała czynność trwa jedynie kilka minut, dzięki czemu z tej atrakcji może skorzystać każdy uczestnik eventu (nawet, jeśli jest to impreza sporych rozmiarów, a rower jest tylko jeden). Przez ten krótki czas całkowicie skupiamy się na zadaniu, a na końcu możemy cieszyć się z samodzielnie przygotowanego koktajlu.

  • Możliwość ustawienia na każdym podłożu

Blender bike to rozrywka, którą można wykorzystać w każdym pomieszczeniu oraz w plenerze. Nie zajmuje wiele miejsca, dlatego sprawdzi się nawet podczas bardzo kameralnych eventów.

Ciekawe atrakcje na imprezach firmowych nie muszą zawsze wiązać się z wyjazdem -jedno lub kilkudniowym. Oczywiście, wyprawy za miasto, integracje w postaci gier miejskich, torów przeszkód i zabaw zespołowych to doskonałe sposoby na zbudowanie niezapomnianych wspomnień. Czasem jednak potrzeba czegoś, co sprawi, że uczestnicy wydarzenia promocyjnego, targów lub innej firmowej imprezy będą mieli okazję zrobić coś, czego nie robili nigdy w życiu. Taką prostą, odprężającą i dającą mnóstwo frajdy czynnością jest zrobienie koktajlu na rowerze.

 

Post A Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Close menu