Koktajl na rowerze

Unikatowy Blender Bike to nic innego, jak rower służący do wykonywania orzeźwiających koktajli! Mechanizm blendera napędzany jest siłą mięśni, a znajdujące się w nim owoce, warzywa i sok zamieniają się w pyszny napój. Usługa Koktajl Bike skierowana jest do wszystkich tych, którzy chcą zainteresować potencjalnych nabywców swoim stoiskiem na dowolnym evencie. Wynajmując rower do koktajli zyskujesz dowóz stoiska we wskazane miejsce, a także branding roweru i kubków, obejmujący szatę kolorystyczną i logo Twojej firmy lub wydarzenia. Skorzystanie z Koktajl Bike-ówto gwarancja ekologicznych produktów i opakowań, doskonałych na eventy angażujące dużą liczbę osób- dzięki swojej unikatowości są łatwe do zapamiętania i cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Łatwość ich obsługi sprawia, że napój tworzyć mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. Dzięki Cocktail Bike wystarczy kilka minut, by otrzymać pyszny napój owocowy lub warzywny, stworzony całkowicie samodzielnie! Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami, pomagając im wykręcić sobie koktajl! 

Wypróbuj Cocktail Bike – napój stworzony przez rower!

Cocktail - właścicielka z psem

Co zyskujesz, dzięki wynajęciu Cocktail Bike?

     Dzięki połączeniu rowerowej zabawy z możliwością stworzenia orzeźwiających koktajli zyskujesz coś więcej, niż stanowisko na evencie. Razem z Blender Bike-mimasz dostęp do:

  • zdrowych napojów – przygotowywane ze świeżych owoców lub warzyw koktajle to orzeźwiające napoje, dostarczające wiele cennych witamin do organizmu osób korzystających z Cocktail Bike.
  • wybranych wariantów napojów – przed przystąpieniem do realizacji usługi masz ostateczny wpływ na smaki serwowanych koktajli. Możesz dokonać wyboru spośród owoców i warzyw dostępnych w ofercie Cocktail Bike i zaskoczyć swoich odbiorców.
  • unikatowego stoiska – konstrukcja roweru nadaje się do wystawienia na dowolnym evencie, a dzięki spełnieniu wymagań sanepidu blender może mieć styczność z żywnością bez obaw o zdrowie osób pijących przygotowany samodzielnie napój.
  • obsługi stanowiska z rowerem do koktajli – doświadczeni pracownicy dbają o odpowiednią higienę stanowiska, przygotowanie napojów i udzielenie instrukcji korzystania z Blender Bikeosobom, które podjęły się przygotowania koktajlów.
  • dowozu roweru na miejsce zlecenia – Cocktail Bike to usługa w pełni mobilna, a obok roweru z blenderem zleceniodawca zyskuje także estetyczne stanowisko z owocami i warzywami gotowymi do miksowania.
  • własnego brandingu – rower blendujący, kubki i stanowisko będą przygotowane według wybranych przez Ciebie kolorów. Masz także możliwość umieszczenia własnego logo na każdym z wymienionych elementów.

Ekologia, zdrowy tryb życia i innowacyjny marketing w jednym

     Wynajęcie Koktajl Bike obok wartości użytkowych niesie za sobą przede wszystkim aspekty marketingowe. Ta unikatowa forma promocji zapada w pamięć potencjalnych nabywców niezależnie od wieku i kojarzy się im z pozytywnymi emocjami. Cocktail Bike łączy w sobie bowiem ekologię, dzięki naturalnym składnikom napojów, zdrowy tryb życia, pozwalając użytkownikom tworzyć koktajle za pomocą siły własnych mięśni, a przede wszystkim zabawę, która jest niepowtarzalna. Wygląd stoiska z Blender Bikepozwala na wystawę na dowolnym evencie- zarówno na rodzinnym pikniku, letnim miasteczku morskim, jak i podczas sportowych zawodów.

Wykręć z nami Cocktail – czyli sposób na efektywną promocję

     Jedną z wielu zalet skorzystania z usługi Cocktail Bike jest jej wartość marketingowa, gdyż stoisko wzbudza zainteresowanie przechodniów bez konieczności nakłaniania ich do sprawdzenia stoiska. Osoba promująca bardzo łatwo nawiązać może rozmowę z zainteresowanymi osobami, nie sprawiając wrażenia nachalności. Rowerowe koktajle są orzeźwiające i pyszne, przez co ich wykorzystanie nadaje się do wielu okoliczności. Indywidualny dobór kolorów stoiska oraz oferowanych napojów dokładnie wpisuje się w charakter marki zleceniodawcy, a ludzie korzystający z Blender Bikena długo zapamiętują doznanie i pozytywnie je wspominają! Stworzenie swojego napoju z owoców lub warzyw nigdy nie przynosiło więcej radości. Zamów Cocktail Bike i wykręć sobie koktajl!

Koktajl - Blender - Toast
Close menu