Soki z wyciskarki wolnoobrotowej

Naukowo udowodniono, że regularne spożywanie soków z wyciskarki wolnoobrotowej przynosi liczne korzyści zdrowotne. Osoby praktykujące tę nawykową formę konsumpcji rzadziej chorują, cieszą się zwiększoną energią, lepszym trawieniem oraz dostrzegają poprawę kondycji skóry, włosów i paznokci. Sekret zdrowotnych walorów tych soków tkwi w procesie wyciskania na wyciskarce wolnoobrotowej, gdzie łańcuchy enzymowe pozostają nieprzerwane. To sprawia, że dostarczamy naszemu organizmowi składniki odżywcze, które są łatwo przyswajalne.
Soki z wyciskarki wolnoobrotowej stanowią idealny sposób na witaminowy zastrzyk w biurze, energetyczne uzupełnienie podczas konferencji lub przyciągającą uwagę przekąskę na stoisku targowym.
Nasze soki wyciskane są na specjalnej wyciskarce wolnoobrotowej, osiągając wydajność około 100 porcji na godzinę (przy standardowej pojemności 200 ml). W celu obsłużenia większej liczby uczestników, możemy dostosować pojemność do 100-150 ml, umożliwiając szybsze wydawanie większej ilości porcji.
Podobnie jak we wszystkich naszych atrakcjach, kładziemy duży nacisk zarówno na jakość spożywczych produktów, jak i na kwestie sanitarno-higieniczne. Dlatego też wszystkie owoce i warzywa używane do produkcji soków są zawsze dokładnie umyte, świeże i najwyższej jakości. Dzięki temu możemy dostarczyć nie tylko smaczne, lecz także pełnowartościowe napoje dla naszych klientów.

Usługa Obejmuje:

Usługa Obejmuje:
  • wynajem profesjonalnej wyciskarki wolnoobrotowej

  • owoce i warzywa - świeże, umyte i zawsze wysokiej jakości

  • estetyczne stoisko gastronomiczne ( z możliwością brandingu )

  • ekologiczne, papierowe kubeczki

  • obsługę, transport oraz montaż/demontaż

Close menu